Apartmány Makarska

Makarska - krásné město a turistické centrum známé Makarská riviéra, sahající od Brely na západě až k východnímu Gradci o délce 60 km. Skládá se ze starého města ve Středomořském stylu a novějších prací, které zdobí moderní hotely, apartmány, pokoje, vily a tábory.

Nad Makarské jsou hory, které  v roce 1981. byly vyhlášeny přírodním parkem. Nejvyšší horou je Mt. Jure, 1762 m. Tato hora je ideální pro horolezce, turisty, cyklisty, a ti, kteří chtějí  v horkých letních dnech  pít studené  jasné pramenité vody.

Turisté kteří dávají přednost adrenalinu cestovního ruchu najdou útěchu v raftingu na divoké vodě na řece Cetina . Turisté se mohou těšit také  na další sporty jako tenis, fotbal, volejbal, plachtění, potápění a krásné procházky podél městské pláže. Hosté kteří dávají  přednost  klidu a relaxaci najdou krásné, atraktivní parky a lesní poloostrovy umístěné na svatém Petru a Osejevu.

Makarska má také rekreační a zdravotní turistiku, tu se nachází známé lázně Biokovka.

Makarska má bohaté kulturní a historické dědictví, které byste měli navštívit  to je Malakologické muzeum (ve františkánském konventu) které mnozí považují za jednu z nejkrásnějších a nejbohatších Malakologických muzejí na světě, kostel sv. Filipa a muzeum mušlí -Makarska.

Všichni milovníci nočního života a zábavy do ranních hodin, by  mohli vyzkoušet  místní disco kluby, koktejl bary, kavárny, nebo zkusit své štěstí v kasinu.

Nenechte si ujít i ochutnat lahodné speciality z   Makarské kuchyně a Dalmácie i  prémiového vína.