Apartmány Crikvenica

Crikvenica - atraktivní turistické centrum které se nachází na pobřeží Kvarnerského zálivu v Jaderském moři. Celé město Crikvenica je ve skutečnosti riviéra 15 km dlouhá  a 2 km široká,  skládá se ze čtyř  vesnic: Crikvenica, Dramalj, Jadranovo i Selce.V této oblasti je  výborné dopravní spojení - letiště je jen 20 km (na ostrově Krk). Město Rijeka -  je dopravním uzlem a největším chorvatským přístavem který je nejblíže k mořskému vstupu do celého chorvatského středu a i Evropě  je jen 35 km vzdálený od  blízké dálnice, železniční a přístavní město umožňuje turistům cestovat po celé Evropy ve velmi krátké době.

Crikvenica nabízí vynikající škálu ubytování. Takže tam je mnoho hotelů, apartmánů a pokojů k pronájmu, penzionů, kempů a přístavů s kotvišti.

Všichni hosté, kteří chtějí aktivní dovolenou, najdou širokou škálu sportovních aktivit, počínaje od posilovny, paraglidingu, jízdu na kole, plavání, turistiky až po rybaření, tenis, plážový volejbal.Ti, kteří touží po památkách a turistice si můžou vychutnat vícekilometrovou  promenádu podél křišťálově čistého moře, krásných parků, nebo navštívit některé z mnoha kulturních a historických památek tohoto města.

Příznivé podnebí, se středomořskou vegetací a vysoce  velikým procentem soli ve vzduchu je ideálním místem pro regeneraci a léčbu respiračních onemocnění. S více než 2500 hodin slunečního svitu ročně patří mezi nejslunnější místa v Chorvatsku. Pro všechny výše uvedená města Crikvenica je považováná za jedeno z nejdůležitějších center zdravotní turistiky na Jadranu.

Crikvenica nabízí bohatou gastronomickou a enologickou nabídku v mnoha restauracích, hospodách a hospůdkách , ale i dobrý noční život pro všechny hosty, kteří hledají zábavu až do rána.