Apartmány Novi Vinodolski

Turistické město ležící podél hlavní silnice na strmém kopci nad soutokem Dry a Ričiny, v jihovýchodním konci údolí Vinodolu. Ubytování v Novém Vinodolsku je dostupné a pro každou  kapsu. Také, tu jsou hotely, apartmány, vily, kempy, mnoho rodinných domů , prostory k pronájmu a přístavy s kotvišti.

Pyšnost Nového Vinodolska je Vinodolský zákon z roku 1288. let – nejstarší zákonská památka chorvatského právního rychlopisu psaným (kurzíva) hlaholsky. Z dalších památek by ste měly navštívit zdi římské pevnosti "Lopsica" zříceniny kláštera Kněze Pavla a kostel sv. Filipa a Jakuba - jedna z nejstarších budov, Frankopanský hrad s 4 věžmi  a více toho.

Všichni hosté, kteří chtějí aktivní dovolenou, najdou širokou škálu sportovních aktivit. Takže si můžete vychutnat lyžování, cyklistiku, turistiku v Gorskom Kotru, potápění, rybaření, plachtění, tenis, plážový volejbal, fotbal...
Vzhledem k extrémní dopravní poloze -   v blízkosti je letiště  na Ostrově Krku vzdáleno 30 km , to je 180 km od letiště v Záhřebu a v blízkosti jsou hlavní silnice a i trajekty. Toto rekreační středisko je snadno dostupné pro všechny hosty z celé Evropy.

Turisté, kteří chtějí mír a cestovat Novým Vinodolskem nima nabízíme  nádherné výlety do některých  sousedních ostrovů např. Lošinja, Cresa,  Krku a Rabu. Gastronomická nabídka zahrnuje mnoho rybích pokrmů, jehněčího a grilovaného masa, mušlí a mnoho vynikajících černých a bílých vín.