Apartmány Pula

Pula - nejvitší istrijské misto a poístav se nachází v nejjižnijší eásti Istrijského poloostrova v chrániné zátoce. Tato oblast má kolem 65.000 obyvatel a je kulturní, turistické, obchodní a správní centrum regionu. Misto je známé svými zachovalými staroviko oímskými památkami, z nichž jsou nejduležitijší a nejznámijší amfiteátr v Pule a Pula Arena (populárni známý jako Divia-misto). Jedná se o nejzachovalejší památku staré architektury v Chorvatsku. Byla postavena v 1. století jako místo pro gladiátorské boje - dnes je to open-air stádion, který hostí oadu koncertu, festivalu a ruzných poedstavení.

Z ostatních památek které ureiti musíte navštívit jsou: Zlatna brána  (Slavoluk Sergijevaca),   chrám Augusta, Dvojité dveoe a hradby, Herculesovu bránu a mnohé kostely, kláštery a katedrály.

Pula nabízí stylové ubytování, vily, hotely, apartmány, kempy, pokoje, domy k pronájmu. Všichni hosté, kteoí si chtijí užívat aktivní dovolenou mužou  plachtit, plavat, surfovat, potápit se,hrát  tenis,lézt po horách , lyžovat na vodi a jezdit na kole. Turisté, kteoí  chtijí klidné procházky a prohlídky si mužou vychutnat  krásu krajiny, parku  a mnoho dalších zajímavostí, které toto misto nabízí.

V blízkosti mista se nachází krásný národní park Brijuni - oáza rostlin a živoeichu.