Apartmány Umag

Nejzápadnější město a přístav chorvatska nachází  se na severozápadním pobřeží Istrie jen 10 km od slovinských hranic. Dnes je  Umag  jedním z nejoblíbenějších turistických destinací v Chorvatsku. Nabízí širokou škálu ubytování v soukromích domech, apartmánech, vilách a prostorech k pronájmu, ale i v mnoha špičkových hotelech. V nabídce je jedním z nejprestižnějších přístavem s téměř 500 lůžky.

Umag je oázou sportovního a cestovního ruchu, zejména tenisem. Každým rokem se tu koná světově proslulý ATP tenisový turnaj, který přitahuje největší tenisová  jména. V  Umagu se můžete  těšit také  na další sporty jako je paragliding, jízda na kole, potápění, pěší turistika, minigolf, plážový volejbal...

Mezi památkami které byste  určitě  měli  navštívit vám doporučujemo - poloostrov s historickým centrem města Umaga a  Savudrijský Maják - nejstarší maják na pobřeží Jaderského moře, Vilu Tiola postavenou v římských dobách.

 Umag má  také velmi dobré dopravní spojení - vzdálen 40 km od Trstu, Ljubljane 150 km, 50 km Benátek, Pule 80 km, v blízkosti je vlakové nádraží a hlavní silnice  je to turistický ráj, snadno přístupný pro turisty z celé Evropy ve velmi krátkém časovém rozmezí.

Četné restaurace a taverny nabízejí istrijskou kuchyni a vynikající vína. Pro všechny hosty, kteří hledají noční život. Umag nabízí mnoho kvalitních módních diskoték a barů podél pobřeží.