Kvarner

Kvarner - je ideální přírodní kombinace s mořem, ostrovama a horama kterou nemůžete  vidět  téměř nikde jinde na světě. Kvarner je krásná zátoka v severovýchodní části Jadrana od Istre do chorvatského  přímoří (Od Mošćenička Drago nad Ičići Lovran, Opatija, Rijeka, Crikvenica, Novi Vinodolski a ostrovy Cres, Rab a Krk a Lošinj.) Kvarner je ideálním místem pro aktivní dovolenou a ty turisty, kteří hledají dobrodružství a adrenalin. Takže můžete létat s draky z Učka, soutěžit v  rybolovu s oštěpem, účastnit se v mezinárodních regata plachetnic, rychlé závody a mezinárodní mistrovství motocyklů Grobnik a seskoku padákem nad Lošinj. Nabízíme ubytování v mnoha Kvarner objektech, vysoce kvalitních a vhodných pro každého turistu a jeho rozpočet.

Z památek, které bychom měli doporučujeme navštívit svatyni Trsatu v Rijeci, Baška tablet - jejednou z nejstarších památek chorvatského jazyka a Glagolského která se nachází v blízkosti Jurandvor Baška na ostrově Krk, Národní park Risnjak, Národní park Paklenica a Severní Velebit kde jsou i četné kláštery, staré historické kostely, galerie, muzea...

Zvýšená turistická centra s vlastním ubytováním  v regionu Kvarner jsou města Rijeka, Opatija, Crikvenica a Novi Vinodolski a ostrovy Krk, Rab a Pag. Oblast nabízí vynikající kuchyni. Měl by to být mladej beránek s kozím sýrem, smažené krevety Kvarner, Rab dort, ale také mnoho vynikajících rybích pokrmů. Hosté, kteří chtějí klid a odpočinek od ruchu města najdou ráj na ostrově Rab na jeho krásných klidných zátokách koupající  se v křišťálově čisté vodě. To by bylo idealní  městečko Rab Stinica,  které je také ideální pro turisty, kteří hledají klid a relaxaci. Kvarner nabízí také špičkoví zdravotní turistiku. Vzhledem k příznivému klimatu je tu  postavena řada špičkových lázní (Opatija, Crikvenica, Veli i Mali Lošinj, Rab ). Vysoce kvalifikovaná lékařská služba bude poskytovat špičkové služby pro všechny. Antistresové programy, důležité programy, masáže, aromat, nedotčenou přírodu procházky a stromy jsou dobré pro tělo a duši každého turistu.


CresCrikvenicaIlovikKarlobagKraljevicaKrkLošinjNovi VinodolskiOpatijaRabRijekaSenjUnije